loading

A több mint 25 éve autóértékesítéssel és szervizzel foglalkozó Gyulai Cégcsoport Gépjármű Értékesítő munkatársat keres!

Amennyiben szívesen csatlakozna egy nagyszerű és sikeres vállalathoz, kiemelkedő a kommunikációban, szereti a sikert, várjuk jelentkezését!

Feladatok:
- Új- és használt autók értékesítése, ezzel kapcsolatos teljes körű adminisztráció
- A márka modelljeinek bemutatása, a háttérszolgáltatások ismertetése
- A gépjármű vásárláshoz kapcsolódó szolgáltatások értékesítése (biztosítás, hitel)
- Szerződéskötések lebonyolítása
- Hozzájárulni munkájával a cég eddigi töretlen sikereihez

Elvárások:

- Nagyfokú munkabírás
- Gyors tanulási készség
- Ügyfélközpontú szemlélet
- Kiemelkedő kommunikációs készség
- A járművek iránti érdeklődés
- Minimum középfokú végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
- B kategóriás jogosítvány

Kereskedelemben eltöltött évek előnyt jelentenek, de nem elvárás!

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés
- Szakmai képzések, fejlődési lehetőségek
- Hosszú távú, stabil munkahely

Kérjük fényképes szakmai önéletrajzát pozíció és bérigény megjelölésével küldje az info@opelgyulai.hu e-mail címre.

Kérjük, fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével küldje az info@opelgyulai.hu e-mail címre.

Szeretne nálunk dolgozni, de nem talál Önhöz illő pozíciót? Kérjük, ebben az esetben is küldje el nekünk jelentkezését, mert az üres pozíciók betöltésére először a már beküldött önéletrajzok közül választunk.

Ugrás az oldal tetejére