loading

XVII. kerületi szalonunkba

Alkatrész Értékesítő

pozícióba munkatársat keresünk!

Ha Te is szívesen csatlakoznál megújuló csapatunkhoz várjuk jelentkezésed!

Megbízható és precíz vagy? Szívesen dolgoznál egy piacvezető márkakereskedésben? Nem riaszt meg a fizikai munka, és van jogosítványod?

Akkor Nálunk a helyed, mert hosszútávra tervezünk Veled!

Feladatok:

  • áruátvétel
  • szállítólevelek kezelése
  • kapcsolattartás az importőrrel / beszállítókkal
  • kampányok akciók koordinálása
  • rakodás
  • telephelyek közötti anyagmozgatás
  • új partnerek felkutatása

Elvárások:

  • minimum középfokú iskolai végzettség
  • 2-3 év munkatapasztalat autóalkatrész területen ( Amennyiben nincs ilyen tapasztalat nem tudjuk elfogadni a jelentkezést!)
  • B kategóriás jogosítvány
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit mi kínálunk:

  • mentor program a betanuláshoz
  • kíváncsiak vagyunk a véleményedre, mindig meghallgatunk és értékeljük a javaslataidat
  • változatos céges eseményekkel és programokkal garantáljuk munkatársainknak a kiváló munkahelyi környezetet

Jelentkezésedet a pozíció megjelölésével várjuk az allas@opelgyulai.hu e-mail címre, vagy keress minket telefonon: +3670/377-7352

Ugrás az oldal tetejére
Start of mouseflow script End of mouseflow script-->