loading

A több, mint 30 éve autóértékesítéssel és szervizzel foglalkozó Gyulai Cégcsoport
Értékesítési Koordinátort keres!

Kedves, segítőkész, jól kommunikáló Urak és Hölgyek jelentkezését várjuk akik segítenek a kollégáinknak abban, hogy Ügyfeleink még elégedettebbek legyenek!

Elvárások:
  • kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • monotonitást jól bíró személyiség
  • kedves, életvidám életfelfogás
  • konfliktuskerülő személyiség
  • ügyfélközpontúság
  • önálló munkavégzési képesség
  • érettségi bizonyítvány
  • számítógépes ismeretek
  • jogosítvány
Nem feltétel, de előny: ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat.

Feladatai:
  • Beérkező (telefonos, elektronikus) megkeresések rögzítése saját vállalatirányítási rendszerben
  • Megkeresések delegálása és utókövetése
  • Időpont egyeztetés nagy számban
  • Kampány jellegű kimenő hívások ügyfeleink részére
  • Folyamatok egyeztetése kollégákkal
  • Ügyfél kezelési folyamatok koordinálása

Amit kínálunk, egy olyan stabil munkahely egy fejlődő területen, ahol sok sikerélmény vár a pozíciót betöltőre és megbecsülik a munkáját!

Várjuk kis gyerekes anyukák, pályakezdők jelentkezését is, fényképes önéletrajzzal és a pozíció megjelölésével, az allas@opelgyulai.hu e-mail címre. Kérjük megjelölni a bér igényt!

Ugrás az oldal tetejére
Start of mouseflow script End of mouseflow script-->