loading

A 30 éves Autó Gyulai cégcsoport

azonnali kezdéssel  Karosszéria munkafelvevő munkatársat keres!

Amennyiben szívesen csatlakoznál egy nagyszerű és sikeres vállalathoz, kiemelkedő vagy a kommunikációban, szereted a sikert várjuk jelentkezésed!

Feladatok:
  • Előjegyzések szervezése, szerviz optimális kihasználtságának szervezése
  • Szerviz szolgáltatásaink értékesítése
  • Javítási munkák koordinálása és ellenőrzése
  • Aktív munkafelvétel
  • Javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése
  • Anyagmozgatások koordinálása
  • Kárfelvétel, Audatex készítése
  • Árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás a biztosítókkal
  • Ügyfélkezelés, folyamatos tájékoztatás, ügyfélpanaszok kezelése, ügyfélszerzés és megtartás
  • Elvégzett javítások minőségi ellenőrzése
  • Szerviz reklamációk kezelése
  • Gépkocsik átvétele - átadása

Elvárások:
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Középfokú műszaki szakképesítés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó lényeglátó-, problémamegoldó- és szervezési készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontos precíz munkavégzés
  • Ügyfélcentrikus, etikus szemléletmód
  • Márkaszervizben eltöltött évek előnyt jelentenek

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai képzések, fejlődési lehetőségek
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Jelentkezésed szakmai önéletrajzzal az allas@opelgyulai.hu e-mail címre várjuk a pozíció és a bérigény megjelölésével.

Ugrás az oldal tetejére
Start of mouseflow script End of mouseflow script-->