loading

A 25 éve sikeresen működő Gyulai Cégcsoport budapesti munkahelyre karosszéria lakatos munkatársat keres

Elvárások:
- Erkölcsi bizonyítvány
- Karosszéria lakatos szakképesítés
- Szakmai gyakorlati tapasztalat
- Húzató padon szerzett szakmai gyakorlati tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány
- Pontos, precíz munkavégzés
- Vásárlói elégedettség elérése

Feladatai:
- Munkalapok, munkamegrendelések kárfelvételi jegyzőkönyvek átvétele, értelmezése;
- Kis- és nagy, ill. húzató padon végzendő karosszéria munkák elvégzése a gyári technológiával megegyező minőségben;
- Járműjavítás a gyári és törvényi előírások szerint;
- Gyári szakirodalom használata, a használat módjának ismerete;
- Javításhoz szükséges alkatrészek egyeztetése a szerviz tanácsadóval;
- A javított munka átadása a szerviztanácsadónak

Amit kínálunk,
szakmai képzések, megbecsülés hosszú távú stabil munkahely!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A jelentkezéseket az info@opelgyulai.hu címre várjuk fényképes önéletrajzzal, bérigény és pozíció megjelölésével.

Ugrás az oldal tetejére