loading

A 25 éves Gyulai Cégcsoport autószerelő munkakörben munkatársat keres.

Amennyiben fontos, hogy elismerjék és megbecsüljék munkáját, egy töretlenül sikeres cégnél várjuk jelentkezését.

Elvárások:
- Erkölcsi bizonyítvány
- Járműtechnológiai szakképesítés
- Szakmai gyakorlati tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány
- Pontos, precíz munkavégzés
- Vásárlói elégedettség elérése

Amit kínálunk:
- Munkalehetőség egy elismert Márkaszervizben
- Szakmai továbbképzések
- Családias hangulatban
- Megfelelő infrastruktúra a feladat elvégzéséhez

Feladatai:
- Munkalapok, munkamegrendelések átvétele
- Jármű átvizsgálása, egyéb hibák felfedezése céljából
- Járműjavítás a gyári és törvényi előírások szerint
- Gyári szakirodalom használata, a használat módjának ismerete
- Javításhoz szükséges alkatrészek egyeztetése a szerviz tanácsadóval
- A javított munka átadása a szerviztanácsadónak

Jelentkezéseket az info@opelgyulai.hu címre várjuk fényképes önéletrajzzal, pozíció és bérigény megjelölésével.

Ugrás az oldal tetejére